Про компанію

Компанія Kitgroup

Компанія «KІТ Груп»

Компанія «KІТ Груп» - одна з найпопулярніших мереж пунктів обміну валют і ломбардів в Україні, у нас гарантований вигідний курс обміну валюти в Києві, Харкові, Миколаєві, Одесі, Дніпрі, Сумах, Вінниці, Львові та інших містах України.
Ми надаємо тільки найкращі умови для наших клієнтів. Завдяки нам Ви щодня можете впевнено здійснювати різні валютообмінні операції, отримаєте вигідні умови кредитування і прозорі умови співпраці.
Віримо, що процес обміну валюти повинен відповідати всім сучасним вимогам. На нашому веб-сайті у Вас є можливість не тільки дізнатися курси різних валют на сьогодні, також Ви можете відстежити зміни курсів протягом дня і скористатися послугою «обмін валют онлайн». Ми націлені на довгострокову співпрацю, постійні клієнти можуть обміняти валюту за оптовими курсами. Конвертер валют дозволяє розрахувати актуальний курс стосовно гривні таких валют, як долар США, євро, російський рубль та інших.

Точки обміну и ломбарди

Точки обміну валют мають зручне розташування в найпопулярніших місцях міста. Ми дуже уважно стежимо за конфіденційністю та безпекою угоди. Впевнені, що наші клієнти повинні отримувати високий рівень сервісу.
Ломбарди компанії «КІТ Груп» завжди допоможуть у важку хвилину. Скористайтеся нашими послугами кредитування. Ми пропонуємо кредити під заставу нерухомості, ювелірних виробів, інструменту, техніки, антикваріату, годинників, спортивного інвентарю, також доступна послуга «Автоломбард». Працює магазин ломбарду, де Ви можете купити комісійний товар за низькими цінами.
Нашою метою є фінансове благополуччя наших клієнтів і довгострокове співробітництво з ними. Ми щиро цінуємо довіру тих, хто звертається до послуг нашої компанії. Просимо звернути Вашу увагу на те, що курс обміну валюти на сайті носить репрезентативний характер і доступний тільки учасникам Програми Лояльності.
Точки обмена и ломбарды

Надійний партнер

Робота з валютою за наявності надійного партнера не викликає ніяких труднощів. Ми допомагаємо нашим клієнтам вирішити їхні фінансові проблеми в найкоротші терміни.

Про компанію в цифрах

11

років успішної роботи

Компанію "КІТ Груп" засновано 06 червня 2010 року. За 11 років роботи на фінансовому ринку України, ми встигли вирости з невеликої компанії в одного з лідерів свого напрямку.

16

міст України

Відділення компанії розташовані по всій території України. Від заходу до сходу, від півночі до півдня - наші представництва є в кожному обласному центрі України, а також в інших великих містах.

89

відділень

На цей момент ми маємо 520 активних пунктів обміну валют, а також 60 ломбардів розташованих по всій території України. Кількість відділень компанії зростає з кожним місяцем.

1260

співробітників

У компанії працює 1260 чоловік. За 11 років ми зуміли зібрати сильну, перевірену команду справжніх професіоналів.

31 млн.

проведених операцій в 2020 році

За минулий рік наші співробітники провели більше 31 млн. операцій, пов'язаних з фінансами.

33 млн.

клієнтів

За довгий час роботи, послугами нашої компанії встигли скористатися понад 33 млн. чоловік. І більше 95% з них звертаються до нас повторно.