KИT Group – мережа ломбардів, заснована в 2015 році. Мета нашої компанії – запропонувати нашим громадянам фінансову підтримку в комфортних для них умовах.

У філіях KИT Group ви можете взяти кредит під заставу практично на все: від ювелірних прикрас до автомобіля всього за кілька хвилин. Все, що вам потрібно мати при собі, це посвідчення особи і предмет застави. Ми пропонуємо кожному відвідувачеві індивідуальні умови кредитування, які підходять для його особливого випадку. Наші постійні клієнти завжди можуть розраховувати на високу оцінку застави і низький відсоток. Кредит в ломбардах KИT Group може бути продовжений, сплачений достроково або частково погашений.

Ми постійно прагнемо задовольнити наших клієнтів акціями, знижками, подарунками та цікавими пропозиціями. Наприклад, при відкритті нових філій, в святковий день або просто в якості подяки за часте використання наших послуг.

Ми розуміємо, наскільки важливо для наших клієнтів бути впевненими в безпеці цінного предмета, який вони здали під заставу. З цієї причини наші офіси обладнані спеціальними сейфами, стелажами і камерами спостереження для безпечного зберігання майна.

Офіси нашої компанії розташовані в спальних і центральних районах міст, де люди проводять більше всього часу і їм найзручніше скористатися нашими послугами. Всередині – це світлі та затишні приміщення, де приємно знаходитися. Ми робимо все можливе, щоб уникнути черг і прискорити кредитування в наших відділеннях.

Наші співробітники завжди допоможуть точно оцінити заставу і відповісти на всі питання про кредитування. Ми хочемо зробити процес кредитування максимально швидким, прибутковим і безпечним для клієнта.