Обмін валют

 

Обмін валют

Вам потрібно купити або продати іноземну валюту за найвигіднішими умовами? Хочете отримати кваліфіковану консультацію та якісний сервіс? Вам потрібно обміняти застарілі або пошкоджені банкноти? Обмінні пункти КІТ Груп роблять процес конвертації валюти приємним, вигідним і незабутнім!

Ми стежимо за змінами на фінансовому ринку України і визначаємо поточну і найдешевшу процентну ставку, яка завжди працює на користь наших клієнтів. У наших обмінних пунктах завжди є долари, євро, фунти, польські злоті та багато інших іноземних валют.

У нас є індивідуальні умови обміну валют для постійних клієнтів. Заповнивши заявку на сайті, ви можете зафіксувати курс обміну на наступні 60 хвилин. Наші обмінні пункти оснащені всіма необхідними пристроями, такими як камери відеоспостереження і детектори валют для зручного і безпечного обміну. Крім того, клієнт може принести свій пристрій, щоб упевнитися у справжності валюти і перевірити всі купюри до конвертації.

Ми також пропонуємо послуги обміну зношених і пошкоджених банкнот. Якщо ви вважаєте, що гроші вже не врятувати, ми обміняємо їх на нові. Ми приймаємо купюри з написами, печатками, масними плямами, ті, що побували в вогні, порвані, брудні і випрані. Оцінка і обмін відбуваються в присутності клієнта. Застарілі валютні одиниці, які відмовляються приймати банки, ми допоможемо перетворити в ліквідні гроші.